Polestar 2: de eerste exemplaren zijn gearriveerd in Europa

Gepubliceerd op: 29 juni 2020

Centrale hub

De auto’s die in Zeebrugge zijn aangekomen, worden over de weg naar een centrale hub in België vervoerd. Na een laatste fase in het voorbereidingsproces en een controleprocedure vervolgen ze hun weg naar hun bestemmingsmarkten.

Belangrijk moment

“Dit is een belangrijk moment”, zegt Thomas Ingenlath, CEO van Polestar. “We zijn een stap dichterbij om de Polestar 2 bij onze allereerste klanten in Europa te krijgen. Consumenten kunnen binnenkort zelf ervaren hoe de Polestar 2 rijdt.”

Polestar Spaces

Nog deze zomer worden in verschillende markten de Polestar Spaces uitgerold, waar de specialisten van het merk consumenten in contact brengen met de filosofie en de producten van het merk en niet op basis van verkooppraatjes en commissie werken. Dat alles poogt het merk te doen in een minimalistische omgeving die is ontworpen om klanten de auto’s optimaal te laten ontdekken en testen.

Zhejiang

Polestar is een elektrisch automerk en is eigendom van Volvo Car Group en Zhejiang Geely Holding. Polestar profiteert van de technologische en technische synergieën met Volvo Cars en benut aanzienlijke schaalvoordelen als gevolg daarvan. Dit faciliteert het succesvol ontwerpen, ontwikkelen en produceren van elektrische auto’s onder een aparte merknaam.

Het bericht Polestar 2: de eerste exemplaren zijn gearriveerd in Europa verscheen eerst op ZERauto.nl.